USD
5,8307
EURO
6,7072
ALTIN
220,1013

1 Ayda 5 Ayrı Eğitim Birden

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından üyelerinin ve profesyonel çalışanlarının gelişimine yönelik uygulanan BTSO Akademi eğitimleri kapsamında bir ayda gerçekleştirilen 5 ayrı eğitimden 250 kişi yararlandı.

1 Ayda 5 Ayrı Eğitim Birden
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

BTSO tarafından hayata geçirilen ve bugüne kadar 180’e yakın eğitim programına 13 bine yakın iş dünyası temsilcisinin katılım sağladığı BTSO Akademi kapsamındaki eğitimler iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Eğitimler kapsamında Ağustos ayı içerisinde Enerji Kredileri ve Bankacılık İşlemleri ile Marka Patent Kavramı Tescil İşlemleri Eğitimleri ile Tasarım Alanında Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında Getirilen Yenilikler ve İklimlendirme Sektöründe İhracat Olanakları Seminerleri iş dünyasının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.  Ayrıca yeni girişimcileri ekonomiye kazandırmak amacıyla KOSGEB, İŞKUR ve TOBB Bursa Genç Girişimciler kurulu işbirliğiyle BUTGEM binasında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerinden de 25 girişimci adayı faydalandı.

 

EĞİTİMLER İŞ DÜNYASININ İHTİYAÇLARINA KARŞILIK VERİYOR

BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur BTSO Akademi eğitimlerinin, üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandığını söyledi. İşletmelerinin gelişip büyümesi için eğitimin olmazsa olmaz olduğunu dile getiren Aytuğ Onur, “BTSO Akademi ile üyelerimizin gelişimine yönelik birbirinden önemli eğitimler düzenliyoruz. akademi.btso.org.tr adresinden üyelerimiz hem eğitimlere başvuru yapabiliyor hem de ihtiyaçları olan eğitim programlarını bizlere önerebiliyor. Her biri uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen eğitimlerimizi Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğinde gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

 

“TÜM ÜYELERİMİZİ EĞİTİMLERE KATILMAYA DAVET EDİYORUM”

BTSO öncülüğünde hayata geçen Gelecek İçin Kayda Değer (GEKAD) projesi kapsamında da eğitimlerin devam ettiğini hatırlatan Aytuğ Onur, “Toplumdaki kayıtlı ekonomi bilincini artırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz 3 ayrı eğitimden de ay sonuna kadar 100’e yakın kişi yararlanacak. BTSO Akademi çatısı altında devam eden eğitimlerimizi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Avrupa Birliği Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın destekleriyle düzenliyoruz. Tüm üyelerimizi yıl boyunca devam eden eğitimlerimizden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM